таг: рк пуенте хенил

Прв позитивен случај на коронавирусот и во Асобал лигата!

Секој ден се зголемува бројката на заразени ракометари со коронавирусот, а денеска беше објавен и првиот позитивен случај во елитното натпреварување во Шпанија. Станува збор...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ