таг: рк мешковбрест

Од Мешков открија: Испративме понуди за Кристопанс, Дибиров, Скубе…

Европскиот шампион Вардар го очекува натпреварот од деветтото коло во Лигата на шампионите против Мешков Брест. Белорускиот шампион не игра на нивото од претходните...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ