таг: рк макс струмица

Макс Струмица одамна не постои, ама држи рекорд во СЕХА лигата!

Медиа тимот на регионалната СЕХА лига го објави списокот на рекордери по завршувањето на регуларниот дел од сезоната, иако не се одиграа уште два...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ