таг: рк динамо врање

Металург убедлив против Врање

Тимот на Металург во Автокоманда одигра пријателски натпревар против српскиот прволигаш Врање и славеше со убедливи 47-29. Средбата мина во целосна доминација на Металург, кој...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ