таг: рк гепинген

Пешевски без грешка, Штутгарт со втор триумф во серија

По победата над Ерланген во минатото коло, тимот на Штутгарт каде што настапува македонскиот репрезентативец Жарко Пешевски, забележа уште еден триумф во Бундес лигата. Штутгарт...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ