таг: рк виктор

Кога не можат да играат ракомет на терен – можат на...

Иако натпревар меѓу рускиот Виктор Ставропол и романскиот ЧСМ Букурешт од четвртфиналето на Челинџ Купот, требаше да се одигра вчера, поради коронавирусот таа беше...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ