таг: рк бјерингбро

Бенфика без Ристовски во Данска, но убедлива против Бјерингбро

Екипата на Бенфика тргна сигурно во групната фаза од Купот на ЕХФ и денеска успеа да го совлада тимот на Бјерингбро со убедливи 33:24. На...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ