таг: алеш пајович

Пајович за 24 Ракомет: Да победеше Македонија сè ќе беше многу...

Селекторот на Австрија, Алеш Пајовиќ после средбата против Украина има причина за да биде задоволен бидејќи неговите момци успеаја да дојдат до победа. Сепак, и...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ