таг: александра ристовска

Среќен роденден Михаил!

Ракометарот на Пролет, Михаил Аларов денеска има роденден. Пивот на тимот од Супер лигата денеска ќе наполни 22 години. Роденден има и една поранешна репрезентативка...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ