таг: александар мешков

Газда Мешков честиташе: Му ја скршивте „кичмата“ на европскиот првак Вардар!...

Белорускиот првак Мешков Брест ја прекина црната серија во Лигата на шампионите и славеше над Вардар со убедливи 31-22 во деветтото коло од елитната...

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ