понеделник, септември 28, 2020

таг: автомобил

НЕВЕРОЈАТНА СЦЕНА: Пијан возач со автомобил влета на терен за време...

Изминатиот викенд во Шведска, еден натпревар од кадетска конкуренција беше прекинат поради „непоканет гостин“ во салата. Играа екипите на Боден и Скара, а во еден...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

СЕДМЕРЕЦ

СИТЕ