Ојлески открива – кој пелистерец е најголем спанко, кој намногу јаде, кој може да бидe фотомодел…(ВИДЕО)

Тимот на Еурофарм Пелистер по примерот на најдобрите европски клубови, објави интересно видео, во кое некој од ракометарите одговара на интересни прашања. Во првата епизода, левото крило Гоце Ојлески открива кој од неговите соиграч е најголем спанко, кој најмногу јаде, кој чита најмногу, кој е најмногу зависен од мобилен...Погледнете....