понеделник, јануари 18, 2021

Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Јуниор КВ – КЛ7 (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата во суперлигашката конкуренција. Натпреварот меѓу Јуниор Кисела Вода и КЛ7 започнува од 19:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....