Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Прилеп – Работнички (ЛИНК)

Денеска се игра еден дуел од суперлигашката конкуренција. Во салата „РР Ричко“ кај Прилеп гостува составот на Работнички. Натпреварот започнува од 18:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....