Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Пелистер – Деспина (ЛИНК)

Последниот натпревар од 14 коло во Женската лига се игра денеска. Пелистер ја пречекува Деспина во Битола, а дуелот што започнува од 16:30 часот може да го следите на линкот во продолжение....