Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Пролет и Астраион (ЛИНК)

Денеска се игра натпреварот од 2 коло во машката Суперлига меѓу Пролет и Астраион. Дуелот започнува од 19:30 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...