Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Куманово – Металург (ЛИНК)

Денеска се играат полуфиналните натпревари од женскиот Ф4 турнир во Купот на Македонија. Куманово игра против Металург од 15:30 часот во Автокоманда, а овој натпревар може да го гледате на линкот во продолжение....