Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Драчево – Аеродром (ЛИНК)

Денеска се играат натпреварите од 6. коло во прволигашкиот плеј-оф. Во дерби дуелот се среќаваат Драчево и Аеродром од 16:30 часот, а овој натпревар може да го гледате на следниот линк....