Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Вардар Неготино – Делчево Вардар (ЛИНК)

Денеска се игра последниот натпревар од регуларниот дел од Првата лига оваа сезона. Тимот на Делчево Вардар му гостува на Вардар Неготино, кој со вчерашниот триумф над Партизан во Гевгелија обезбеди место во плеј-офот. Натпреварот започнува во 18:30 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...