Гледајте ги ВО ЖИВО натпреварите Радовиш – Охрид и Македонија ЃП – Алкалоид (ЛИНКОВИ)

Составот на Охрид има незгодно гостување кај Радовиш во рамките на Суперлигата, додека во Првата лига, Алкалоид гостува кај Македонија Ѓорче Петров. Двата меча започнуваат од 19:00 часот, а може да ги следите на линковите во продолжение....