Гледајте ВО ЖИВО: Скопје – Еурофарм Пелистер 2, Радовиш – Бутел, Вардар Неготино – Борец (ЛИНКОВИ)

Денеска продолжуваат вобудувањата во Суперлигата и во Првата лига. Од 18:00 часот играат Скопје - Еурофарм Пелистер и Радовиш - Бутел Скопје, а во прволигашката пресметка во Неготино кај Вардар гостува Борец Велес. Сите дуели може да ги следите на линковите во продолжение....