понеделник, јануари 24, 2022

Гледајте ВО ЖИВО: Скопје – Вардар, Вардар Неготино – Шампион (ЛИНКОВИ)

Вечерва од 18:00 часот се играат натпревари од Суперлигата и Првата лига. Шампионот Вардар ќе му гостува на тимот што досега нема освоено ниту еден бод, Скопје, додека во Неготино, домаќинот Вардар ќе се соочи со Шампион. Двата меча може да ги гледате на линковите во продолжение....