Гледајте ВО ЖИВО: Работнички – Борец, Преспа – Младост Богданци (ЛИНКОВИ)

Од 19:00 часот на програмата се две средби од Првата лига. Во Ресен гостува екипата на Младост Богданци, додека Борец ќе му гостува на Работнички. Двете средби може да ги гледате на линковите во продолжение...