Гледајте во ЖИВО Пелистер – Кузман Вардар, Чаир – Куманово (ЛИНКОВИ)

Денеска продолжуваат возбудувањата во Женската лига. Во Битола кај Пелистер гостува Кузман Вардар во натпревар од 16:30 часот, додека дербито меѓу Чаир и шампионот Куманово се игра од 17:00 часот. Двата меча може да ги гледате на линковите во продолжение...