Гледајте ВО ЖИВО Охрид – Металург, Куманово – Македонија ЃП, Стружанка – Спартак (ЛИНКОВИ)

Денеска продолжуваат возбудувањата во сите конкуренции. Во Суперлигата, тимот на Охрид во интересен натпревар го чека составот на Металург од 18:00 часот. Во Првата лига, во исто време во Куманово ќе играат домашниот тим и Македонија Ѓорче Петров, додека во Женската лига од 18:30 часот во Струга, Стружанка е домаќин на Спартак. Сите натпревари може да ги гледате на линковите во продолжение....