понеделник, јануари 24, 2022

Гледајте ВО ЖИВО: Голден Арт – Металург РА, Алкалоид – Македонија ЃП, Астибо – Вардар (ЛИНКОВИ)

Денеска продолжуваат возбудувањата во Првата и во Женската лига. Голден Арт на домашен терен го пречекува Металург РА, Алкалоид ќе игра против Македонија ЃП, а Вардар гостува во Штип кај Астибо. Сите три меча започнуваат од 12:00 часот, а може да ги следите на линковите во продолжение....