Гледајте ВО ЖИВО: Вардар – Ѓорче Петров, Феникс – Спартак, Бутел – Скопје (ЛИНКОВИ)

Oд 16:00 часот во Битола се игра дуелот меѓу Феникс и Спартак, додека од 17:00 е дербито меѓу Вардар и Ѓорче Петров. Во 17:30 часот на програмата е куп дуелот меѓу Бутел и Скопје. Сите три меча може да ги гледате на линковите во продолжение....