Атанасијевиќ: Танкоски се плаши од летање со авион, Радовиќ е најголем кафеџија (ВИДЕО)

Тимот на Еурофарм Пелистер по примерот на најдобрите европски клубови, објавува интересни видеа, во кои некој од ракометарите одговара на интересни прашања. Во втората епизода, левиот бек Павле Атанасијевиќ открива кој од неговите соиграч најмногу доцни, кој пие најмногу кафе, кој се плаши од летање со авиони...Погледнете....