Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Ѓорче Петров – Вардар (ЛИНК)

Денеска започнува сезоната во Женската лига, веќе на стартот се игра дерби. Вардар гостува кај Ѓорче Петров во натпревар што започува од 19:30 часот, а може да го следите на линкот во продолжение...