Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Спартак – Деспина (ЛИНК)

Денеска се игра 15 коло од Женската лига, а еден од поинтересните натпревари ќе се игра во Кисела Вода, каде домаќинот Спартак ќе го пречека составот на прилепска Деспина. Натпреварот започнува од 15:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....