Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Охрид – Металург (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбодувањата во суперлигашкото друштво со натпреварите од 4. коло. Во СРЦ „Билјанини Извори“ во Охрид, домашниот тим ќе игра против Металург. Овој дуел започнува од 15:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....