Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Охрид – Еурофарм Пелистер (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата во суперлигашкиот плеј-оф. Во Охрид гостува Еурофарм Пелистер, натпреварот започнува од 14:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....