Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Металург и ГРК Тиквеш (ЛИНК)

Поради обврските на Металург во Лигата на Европа, денеска порано од предвиденото се игра натпреварот од 6. коло во Супер машката лига меѓу Металург и ГРК Тиквеш. Натпреварот почнува од 19 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...