Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Радовиш и КЛ7 (ЛИНК)

Денеска се игра натпреварот од 2 коло во машката Суперлига меѓу Радовиш и КЛ7. Дуелот започнува од 19:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...