Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Прилеп и Младост 1977 (ЛИНК)

Денеска се игра натпреварот од 4 коло во машката Суперлига меѓу Прилеп и Младост Богданци Дуелот започнува од 20:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...