Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Еурофарм Работник и Вардар (ЛИНК)

Тимот на Еурофарм Работник се чини дека сезонава е блиску да го симне Металург од втората позиција во Суперлигата.

„Фармацевтите“ беа убедливи против вицепрвакот, и тоа на гостински терен, но дали ќе можат и против првакот Вардар на домашен терен, ќе добиеме одговор вечерва околу 20:00 часот.

Гледајте го натпреварот меѓу Еурофарм Работник и Вардар на следниот ЛИНК…