Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот меѓу Бутел Скопје и Младост Богданци (ЛИНК)

Денеска се игра натпреварот од 2 коло во машката Суперлига меѓу Бутел Скопје и Младост Богданци. Дуелот започнува од 20:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение...