Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Металург – Вардар (ЛИНК)

Денеска се играат натпреварите од седмото коло во суперлигашкиот плеј-оф. Досега непоразениот Вардар гостува во Автокоманда на Металург. Натпреварот започнува од 15:00 часот, а може да го гледате на следниот линк....