Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Еурофарм Пелистер 2 – Младост Богданци (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата во суперлигашката конкуренција. Натпреварот меѓу Еурофарм Пелистер 2 и Младост Богданци се игра вечерва во салата „Боро Чурлевски“ во Битола со почеток во 19:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....