понеделник, декември 6, 2021

Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Еурофарм Пелистер – Радовиш (ЛИНК)

Со натпреварот меѓу Еурофарм Пелистер и Радовиш ќе стартува 5 коло од Суперлигата. Дуелот започнува од 16:00 во салата „Боро Чурлевски“, а може да го гледате на линкот во продолжение...