Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Еурофарм Пелистер – Пролет (ЛИНК)

Денеска продолжуваат возбудувањата во суперлигашкиот плеј-оф, а во Битола во спортската сала „Боро Чурлевски“, Еурофарм Пелистер го пречекува составот на Пролет. Натпреварот започнува од 15:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение...