Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Вардар – Чаир (ЛИНК)

Вечерва се игра второто полуфинале на завршниот турнир во Купот на Македонија меѓу екипите на Вардар и Чаир. Натпревар започнува од 18:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....