Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Вардар Неготино – Скопје (ЛИНК)

Денеска се комплетира 5 коло од прволигашкиот плеј-оф. Дуелот меѓу Вардар Неготино и Скопје 2000 започнува од 12:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....