Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Астраион – Радовиш (ЛИНК)

Денеска продолжуваат натпреварите од седмото коло во суперлигашкиот плеј-аут. Во Струмица кај Астраион гостува тимот на Радовиш, натпреварот започнува од 14:00 часот, а може да го гледате на линкот во продолжение....