Гледајте ги ВО ЖИВО натпреварите Охрид – Скопје и Прилеп – Еурофарм Пелистер (ЛИНКОВИ)

Денеска се играат натпреварите од 5 коло во Суперлигата. Од 18:30 часот ќе се сретнат Охрид и Скопје во СРЦ „Билјанини Извори“, а во истиот термин Прилеп ќе го пречека Еурофарм Пелистер 2. Овие два меча може да ги следите на линковите во продолжение...