Гледајте ги ВО ЖИВО натпреварите Голден Арт – Јуниор КВ и Јехона – Младост (ЛИНКОВИ)

Денеска започнуваат возбудувањата во Првата лига, а веќе во првото коло има дерби дуел меѓу Голден Арт и Јуниор КВ. Овој натпревар започнува во 18:30 часот, во исто време и дуелот меѓу Јехона и Младост, а може да ги гледате на линковите во продолжение....