Гледајте ВО ЖИВО Струга – Еурофарм Пелистер 2, Феникс – Гевгелија, Астраион – Металург РА (ЛИНКОВИ)

Денеска продолжуваат возбудувањата во Супер, Женската и Првата лига. Од 16:00 часот се игра на три терени. Во Струга,, домашниот тим го пречекува Еурофарм Пелистер 2, во Битола, тимот на Феникс се соочува со Гевгелија, додека во Струмица, составот на Астраион ќе биде домаќин на Металург РА. Сите три меча може да ги гледате на линковите во продолжение....