Гледајте ВО ЖИВО Скопје – Тиквеш, Драчево – Младост Богданци (ЛИНКОВИ)

Последниот натпревар од 8 коло во Суперлигата се игра меѓу Скопје и Тиквеш од 18:000 часот во СЦ „Борис Трајковски“. Во прволигашката конкуренција интересен натпревар се очекува меѓу Драчево и Младост Богданци. Овој дуел исто така стартува од 18:00 часот, а двата меча може да ги следите на линковите во продолжение...