Гледајте ВО ЖИВО: Охрид – Пролет, Ѓорче Петров – Чаир, Стружанка – Деспина (ЛИНКОВИ)

Од 18:00 часот денеска се игра дербито на колото меѓу Охрид и Пролет, кое ќе реши многу прашања пред крајот на регуларниот дел во Суперлигата. Во Женската лига интересна средба ќе има во Ѓорче Петров, каде домашниот тим се среќава со Чаир, додека во истиот термин ќе играат Стружанка и Деспина. Сите три меча може да ги гледате на линковите во продолжение....