Гледајте ВО ЖИВО: Кичево – Македонија ЃП, Куманово – Голден Арт, Металург – Шампион (ЛИНКОВИ)

Од 18:00 часот, тимот на Кичево во Првата лига ќе го пречека составот на Македонија Ѓорче Петров, додека од 19:00 часот во истата конкуренција, Голден Арт гостува кај Куманово. Во истиот термин, но во женскиот Куп, Металург ќе се бори за место на Ф4 против Шампион. Сите три меча може да ги гледате на линковите во продолжение....